Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
BĘBNY + SZCZĘKI HAMULCOWE ALFA ROMEO 145 146 FIAT BRAVA
BĘBNY + SZCZĘKI HAMULCOWE ALFA ROMEO 145 146 FIAT BRAVA
198,00 zł 175,00 zł
kpl.
BĘBNY SZCZĘKI HAMULCOWE ABS ŁOŻYSKA FORD FOCUS mk1 I
BĘBNY SZCZĘKI HAMULCOWE ABS ŁOŻYSKA FORD FOCUS mk1 I
415,00 zł 379,00 zł
kpl.
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE RENAULT LAGUNA MEGANE SCENIC
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE RENAULT LAGUNA MEGANE SCENIC
219,00 zł 199,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE TRW GDB1307 VW PASSAT B5 AUDI A6
KLOCKI HAMULCOWE TRW GDB1307 VW PASSAT B5 AUDI A6
149,00 zł 109,00 zł
kpl.
 KLOCKI HAMULCOWE TYŁ FORD MONDEO III 04-
KLOCKI HAMULCOWE TYŁ FORD MONDEO III 04-
48,00 zł 40,00 zł
kpl.
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE OPEL VECTRA C FIAT CROMA
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE OPEL VECTRA C FIAT CROMA
212,00 zł 199,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE TYŁ RENAULT LAGUNA II VEL SATIS
KLOCKI HAMULCOWE TYŁ RENAULT LAGUNA II VEL SATIS
59,00 zł 39,99 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FOCUS mk1 KOFFLER
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FOCUS mk1 KOFFLER
205,00 zł 179,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW PASSAT B6
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW PASSAT B6
210,00 zł 189,00 zł
kpl.
MIERNIK, TESTER GRUBOŚCI LAKIERU GL-8S PRODIG TECH
MIERNIK, TESTER GRUBOŚCI LAKIERU GL-8S PRODIG TECH
229,00 zł 209,00 zł
szt.
KLOCKI HAMULCOWE przód BMW E36 E46 Z3
KLOCKI HAMULCOWE przód BMW E36 E46 Z3
55,00 zł 49,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE BOSCH PEUGEOT PARTNER 206 207 208 307
KLOCKI HAMULCOWE BOSCH PEUGEOT PARTNER 206 207 208 307
119,00 zł 109,00 zł
kpl.
Regulamin

Nowy regulamin od 25.12.2014

1.Hamulcowe.com.pl to sklep internetowy dostępny w domenie Hamulcowe.com.pl  zwany dalej Sklepem i jest prowadzony przez spółkę cywilną:

HAMULCOWE.PL  Teresa Bielicka, Dorota Bielicka, Adam Bielicki, Sebastian Bielicki s.c.

Adres:  ul. Sasanek 42/1 91-490 Łódź

Wspólnicy wpisani do CEIDG, NIP spółki 7262655088

Adres poczty elektronicznej: sklep[małpa]hamulcowe.com.pl

2. Integralną częścią Regulaminu są trzy  załączniki w formacie PDF:

Załącznik nr 1 - INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY.

Załącznik nr 2 – Formularz odstąpienia od umowy.

Załącznik nr 3 - Wyłączenia umów z ustawy z dnia 30 maja 2014r.

 

2.Klient ma możliwość korzystania z Hamulcowe.com.pl dokonując rejestracji jak również bez rejestracji ale w tym drugim przypadku przy wyborze przesyłki pobraniowej Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznej weryfikacji zamówienia.

3.  Wszystkie produkty dostępne w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Hamulcowe.com.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt wystawiany jest paragon lub na życzenie faktura VAT. Faktura VAT może być dostarczana razem z przesyłką lub drogą elektroniczną na podany przez Klienta adres poczty elektronicznej, chyba, że Klient wyraźnie zaznaczy, że faktura VAT powinna być dostarczona w formie tradycyjnej.

5.  Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale wyspecjalizowanych operatorów i  firm kurierskich. Klient ponosi koszty dostawy określone w cenniku  wskazanym w Hamulcowe.com.pl w zakładce „Koszty dostawy i sposoby płatności”. Istnieje możliwość odbioru osobistego produktów i zapłaty za nie gotówką w siedzibie Sklepu (adres w pkt 1) po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

6. W przypadku jednoczesnej realizacji kilku zamówień i niemożności spakowania w jedną paczkę (ze względu na przekroczenie obowiązujących wymiarów lub wagi paczki) Klient zostanie powiadomiony przez Sklep o łącznym koszcie transportu przed wysłaniem zamówienia.

7. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w Sklepie produkt, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze.  Możliwe są następujące formy płatności:

- Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w kasie Sklepu. W wybranych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

- Przelewem bezpośrednim.  Po złożeniu zamówienia  należy przelać właściwą kwotę na rachunek bankowy Sklepu podany w zakładce „Sposoby płatności”. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sklepu, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

- Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399.

- Przelewem online – Rozliczenia płatności online lub kartą płatniczą przeprowadzane są przez Blue Media S.A.

  Karty płatnicze:* Visa* Visa Electron* MasterCard* MasterCard Electronic* Maestro | Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia wynosi tyle ile wskazuje na to dana oferta.

- Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji

- W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

8. Termin otrzymania przesyłki to każdorazowo czas skompletowania zamówienia powiększony o czas dostawy. Czas skompletowania jest każdorazowo podawany na stronie produktu.

Czas dostawy na terenie Polski to przy wyborze firmy kurierskiej w 90% przypadków następny dzień roboczy.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy. Status przesyłki można zawsze sprawdzić na stronie firmy kurierskiej.

Dla paczkomatów InPostu czas dostawy proszę sprawdzać  na stronie www.paczkomaty.pl.

9.  Produkty mogą posiadać gwarancję producenta lub importera obowiązującą na terenie Polski. Czas udzielenia gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach Hamulcowe.com.pl. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, udostępnionym w zakładce „gwarancje” w opisie każdego produktu.

10.  Sklep odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi  zawarte w Kodeksie Cywilnym.

Definicja Konsumenta:

Konsument – Klient, osoba fizyczna dokonująca z Przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową.

11. Opis procedury reklamacyjnej:

11.1 Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail sklep@hamulcowe.com.pl lub w formie pisemnej na adres Sklepu podany w pkt1 Regulaminu. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

11.2 Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sklep zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

11.3 Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

11.4 Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

12. Towar uszkodzony lub wadliwy po uprzednim ustaleniu z obsługą sklepu wysyłany jest  na koszt Klienta. Po rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji koszty wysyłki zostaną zwrócone.  Przesyłki wysyłane do Sklepu należy zapakować w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i ochronę przesyłanej zawartości. W każdym z przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sklep.

13. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, Konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić – są one wyszczególnione w załączniku nr 3 Regulaminu.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy zawiera załącznik nr1 Regulaminu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć na druku Formularza Odstąpienia od Umowy umieszczonym w załączniku nr 2 Regulaminu.

14. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru jeżeli wybrał  najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep. Jeżeli wybrał droższy sposób dostawy to Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

14a. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru, chyba że Usługodawca nie poinformował Konsumenta o prawie odstąpienia od Umowy sprzedaży zgodnie z Ustawą.

15. Podane przez Klientów dane osobowe Hamulcowe.com.pl  zbiera i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności zawartą w zakładce „Polityka prywatności”.

16. W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne z postanowień Regulaminu nie ogranicza uprawnień Konsumenta jakie przysługują mu na podstawie przepisów obowiązującego prawa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku stwierdzenia istnienia postanowienia o takim charakterze zastosowanie znajdują przepisy obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, a w szczególności Ustawy, Ustawy KC.

17. Klient będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

18. Rozstrzyganie sporów powstałych pomiędzy Sklepem, a Konsumentem zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami powszechnie obowiązującego prawa polskiego. Rozstrzyganie sporów powstałych pomiędzy Sklepem, a Klientem nie będącym Konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sklepu.

19. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

20. Sklep może zmienić Regulamin. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez Sklep, który nie może być krótszy niż 14 dni od momentu udostępnienia  zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że  zamówienia rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.

21. Aktualny Regulamin jest publikowany na stronie Sklepu oraz na każde żądanie Klienta może mu być dostarczony drogą elektroniczną, bez dodatkowych opłat.

22. Regulamin wchodzi w życie 25 grudnia 2014 r.

Koszt dostawy

Kurier: od 15zł

Paczkomat: od 10zł

Odbiór osobisty: 0zł

Włóż produkt do koszyka i sprawdź koszt dostawy

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Sonda
Jak do nas trafiłeś?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl